Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 100 000 FT-ot szertnék felvenn...

100 000 FT-ot szertnék felvenni, a kérdés csak az hogy melyik banktól vegyem fel?

Figyelt kérdés
Személyi kölcsönre gondoltam, igazából nem vagyok otthon ezekben. Most kezdtem el dolgozni, március 1től vesznek fel-véglegesítenek, de 1 hónapon belül kellene a pénz, és barátoktól nem tudok-akarok kérni. Melyik banktól tudnék hitelt felvenni, úgy hogy 1 éven belül törleszteném? (Miskolc) Válaszokat köszönöm
2012. febr. 23. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

csak akkor adnak, hamár 3 hónapja megy a számlára a munkabéred és nem vagy próbaidőn.

És annál a banknál a legegyszerűbb,ahol a számlád van.

2012. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Hmm, de hallottam olyanról is akinek nem kellett csak egy személyi igazolvány...vagy az mese?
2012. febr. 23. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
az 300%-os kölcsön 2hónapra...
2012. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mese, az OTP-nél így működik (vagy legalábbis régen így működött) ha ott vezeted a folyószámlád és oda érkezik a munkabéred is minden hónapban.
2012. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3hónap az előírás mindenhol, ahol eddig néztem. Ezért kérek segítséget, lehet hogy vmit kihagytam, vagy van valakinek ötlete. Segítségeket köszönöm
2012. febr. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!