Eosz Faktor vatera miatt hívogat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

300 Ftal tartoztam vaterának 1 napot késtem a befizetéssel de átadták az eosz faktornak aki 2 naponta hívogat meg most küldött egy levelet.


1. Nem ajánlottan jött ezért visszaküldtem

2. Ilyen levelet én is csinálok

3. Állandóan zaklatna

4. Vaterának befizettem a tartozást


Mi lesz ebből?


2012. febr. 19. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ne izgulj semmi nekem is volt 3x ilyen

1200ft val 1800 al és 2000el rátette a jutalékát a behajtó cég ily jött ki 2500-3500 ig öszegek amig picit kamatoztak havonta jött levél 50Ft kel több volt mindig.

De ami tény az az, hogy 5000Ft alatt semmiféle tartozást nem tudnak behajtani semmiféle hivatal vagy cég max kikapcsolják a szolgáltatást (áram, gáz jelen esetben vatera anount)

egyébként nekem 2ével késöbb azt az acountom amit tiltottak vissza aktiválták és eltörölték a tartozásomat! :)

5k felett elkezdik részletekben (33% a fizudnak max ) vonni a tartozásod rendkívüli esetekben 50% de ez amaximum

2012. febr. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt kizártak tartom, hogy 1 napos késés miatt 300,- Ft-ot átadjanak Faktor cégnek.
2012. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos tényleg 1 napos késés volt....
2012. febr. 19. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
az tényleg kizárt én most is kb 30napja lógok nekik 3ho mire átadják!
2012. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én 1800 al lógok nekik kb 1-2 hete és most kaptam egy sms-t én is, nemtudtam hogy mik ezek rákerestem az EOS faktorra nem is figyeltem mi ez az oldal azthittem valami cepteres izé és írtam nekik hogy "köszönöm az sms-t, de nem veszek semmit, nem keresek külföldi munkát és az sem érdekel hogy lehet napok alatt milliomos lenni"xd
2012. febr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha Vaterának befizetted nem lesz semmi. Azt mondod már rég befizetted, csak a Vatera bénázik. Küldesz nekik egy igazolót, hogy te a Vatera felé rendezted a tartozást és hagyjanak békén különben te pereld be őket.

Én már egyszer leráztam így a Vaterás zaklatókat. Én is kb. 2-3 napot csúsztam, mert meló miatt fingani nem volt időm nem, hogy utalást intézkedni meg bankba menni.

2012. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!