Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Befizettem egy Raiffeisen...

Befizettem egy Raiffeisen számlára egyik nap délelőtt. Nyitás után 1 órával majdnem. Help?

Figyelt kérdés

Aki kérte "A" és akinek kellett "B".

B állítja A-nak (ismi), hogy nem érkezett meg, én mondtam A-nak hogy belett fizetve és mondta is hogy biztos hazudik.

Szerintetek mit tegyek? B-t nem ismerem, A 2 napja eltünt facebookrol.

Ha bemegyek a bankba, hogyan kérhetem vissza a lóvét? tehetek panaszt kamu joggal hogy téves számlára fizettem be véletlenül? pl rossz számlaszámot és nevet írtam ki otthonrol? stb.


2012. febr. 1. 14:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
engem nem verjen át senki se... mert nagyon rossz emberrel fognak kikezdeni
2012. febr. 2. 08:57
 12/14 A kérdező kommentje:
am elmentem, megtudtam ott van a számlán... nos itt nagyon nagyon nagy bajok lesznek
2012. febr. 2. 09:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Csapjál oda rendesen, ne nézzenek már hülyének!


:-)

2012. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nah fasza derülnek ki a dolgok...

msot az derült ki hogy van egy

"C"

személy is.

a "B" személy mondja a "C"nek hogy nem jött meg, és vagy B vagy C mondja A-nak, ennek utánafogok járni mostmár...

2012. febr. 6. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!