Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1 st 2011 Kft-nél érdemes-e...

1 st 2011 Kft-nél érdemes-e hitelt felvenni illetve mennyire valószínű, hogy ez a cég meg is adja a kért összeget miután én befizettem azt a pénzt amit az elején szerződéskor kérnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szállnék be álcázott pilótajátékba.
2012. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sürgősen felejtsd el!
2012. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legalább itt a keresőbe írd be a nevüket, egyből kiderül, hogy fogyasztói csoportról van szó, hitelt nem adnak, sorsolás útján juthatsz pénzhez, ez akár évekbe is telhet, addig pedig minden hónapban fizetsz nekik egy tisztességes összeget. Ha felesleges pénzed van, akkor se beléjük fektesd!
2012. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyen, ahol nekem kell fizetnem, hogy hitelt kapjak soha nem vennék fel, mert az mind pilótajáték, fogyasztói csoport. Most Neked kell a pénz, vagy Te akarsz fizetni?
2012. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!