Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Credit controll mit tud tenni?

Credit controll mit tud tenni?

Figyelt kérdés

Volt két szolgáltatásunk

T-mobile, sajnos a munkám elvesztése után és a sok kiadás miatt azt raktuk utoljára, nem tudtuk fizetni, 3 hónap lett volna még a 2 év hűségből! és 63e Ft-ot kérnek. Ez a nevemen van.


T-home, szintén az a helyzet. Ezt a feleségem kötötte, Őtőle biztos nem vonhatnak mert gyesen van. Mégis az én nevemre rakták, és tőlem követelik.


Az a helyzet hogy az alapvető számlákkal is el vagyunk maradva, és emiatt a nehéz gazdasági helyzet miatt egyszerűen éhen halnánk ha ezt levonnánk tőlünk. De mit csináljak? Részletre min 10e adják meg, a kettőt havi 20e ft-al ennyi pénzünk nincs havonta kajára!!!! 4 fős család.

SOS


2012. jan. 17. 08:13
 1/1 A kérdező kommentje:
A Credit controllból kihúztam, hogy ők nem vették meg a tartozást, így megegyeztem a t-hommal, akik elengedtek 40e ft-ot, a credit controll ha kiszámláz vagy 10e ft költséget, akkor is 30e kevesebb + a maradék 50e forintot 10 havi részletben fizetem ki, illetve most eladtam a számítógépet (fontossági sorrend) és kifizetek pénteken 30e Ft-ot. Azt hiszem megoldottam. :)
2012. jan. 17. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!