Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fizessek a Credit Expressnek,...

Fizessek a Credit Expressnek, ha levelet sem kaptam? Mi várható ha nem fizetek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy telefont, hogy két napon belül fizessek be 3100 Ft-ot, egy régebbi 905 Ft-os vatera tartozás miatt, ami ki lett fizetve, igaz egy kis csúszással. De levelet nem kaptam, mert úgy kiküldték, hogy csak címet írtak rá se házszám, se emelet, se semmi. Nem tudom hogy gondolták hogy meg fogom kapni.
2011. júl. 27. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
hívd fel őket,mondd el,hogy nem kaptál levelet,küldjék ki írásban a követelésüket.egyeztess velük címet.amíg a levél megérkezik,te keresd elő a befizetésről a nyugtát,ha nincs meg,kérj a bankodtól másolatot.válaszként küldd el nekik,hogy megfizetted és ilyenkor mi a teendő.
2011. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!