Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankot szeretnék váltani....

Bankot szeretnék váltani. Hova lenne érdemes mennem?

Figyelt kérdés

A minap kaptam egy levelet az otp-től, hogy gratulálnak közelgő 18. születésnapom alkalmából, és a kártyám lejártakor automatikusan küldik a következőt... na most én ezt nem szeretném, ezért be fogok menni a bankfiókba és megmondom nekik, hogy szüntessék meg a számlámat amint lejár a kártyám. igazából havonta 1-2x vennék fel a kártyámról készpénzt, és szeretném az interneten követni a pénzmozgásokat (bár ez már szinte mindegyik banknál kivitelezhető, de azért az sem lenne hátrány, ha ingyenes lenne). szeretnék egyedi képből készíttetni kártyát, a raiffeisennél láttam ezt az okoskártyát, lehet van az otp-nél is, de mivel onnan szeretnék elmenni ezért ez nyilván kiesett.

Ti melyik bankot ajánlanátok?


2009. máj. 19. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van es teljesen elegedett vagyok vele, ez a mi korosztalyunknak szol:


[link]

2009. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
CIB-CIBEZZ számlát ajánlom.
2009. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányaim az OTPtől mentek át a KHhoz. Egyikük gimnazista, másikuk egyetemista. Ez a bankszámlájuk van:

A K&H trambulin SuperShop számlacsomag keretében a következő kedvezményeket nyújtjuk:


K&H trambulin bankszámla (18-25 éveseknek) havi díjmentesen,


éves díj nélkül K&H SuperShop Maestro bankkártya, és további választható bankkártyák,


havonta az első két bankkártyás forint készpénzfelvétel K&H banki ATM-en díjmentes,


K&H trambulin elektronikus banki szolgáltatások,


ingyenesen Diákhitel igényléshez szükséges igénylő és módosító adatlap.


Az átutalás díjai is sokkal kedvezőbbek mint az OTPnél voltak (e-bankon keresztül 10 vagy 20 Ft / utalás)


Meg vannak vele elégedve.

2009. máj. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!