Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelzálog jegyem lejár holnap...

Jelzálog jegyem lejár holnap viszont csak jövőhéten jutok pénzhez elveszítem az aranyaimat?

Figyelt kérdés
21-én jár le a báv jelzálognál 45 e ft értékű jelzálogom. 20-án lesz érvényesítve az örökségem, de szerintem nem fogják elkapkodni a postázást, ezért csak jövőhéten fogok a pénzhez jutni. még a meghosszabításhoz is kölcsönt kéne kérnem, de kidobott pénznek tartanám ha már jövőhéten ki tudom venni. elveszíthetem, ha pár napra benthagyom lejárat után? vagy inkább hosszabíttasam meg?
2009. máj. 19. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem elveszítheted, hanem tuti elveszíted.
2009. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt buktad
2009. máj. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

még nem most úgy néz ki h csütre sikerül megkapnom a pénzt...

nem tudja valaki, ha nem postázzák a jogerőre emelkedést, hanem bemehetek a papírért azzal már mehetek az örökségért????

még nem volt ilyen ügyem, és mivel nem volt pénzem ügyvédre és nem is kapok annyit, hogy tudtam volna felkérni egyet tök hülyének néznek a közjegyzőnél és már több mint fél éve húzzák.

2009. máj. 19. 19:49
 4/4 anonim válasza:
Nem veszik el, csak kamatot számolnak fel pluszba.
2010. máj. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!