Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet még egy lakáskasszát is...

Lehet még egy lakáskasszát is nyitni az én nevemre de egy másik banknál? Melyiknél érdemes? Szerződéskötésnél mennyit kell befizetni? És mekkora összegeket lehet fizetni?

Figyelt kérdés

Jelenleg a fundamentánál vagyok,szerződéskötéskor kb 20000 Ft-ot-kellett befizetni(ügyintézi díj stb)kb 2 éve.Szinte a legtöbben azt mondják hogy a fundások nem olyan jók,válasszak másikat.Melyik banknál éri meg?Ott is van ilyen szerződéskötési díj stb,illetve lehet-e az én nevemen,hogy még a fundás is az én nevemen van?(mert azt sem szeretném megszüntetni)


Válaszokat,tapasztalatokat előre is köszönöm.


2011. aug. 14. 18:53
 1/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%

2 db van a Fundamenta meg az OTP, ráadásul ha már elkezdtél egyet a saját nevedre nem nyithatsz másikat!

És a 2 ugyanaz, apróságokban térnek csak el, amik 10-ből jó ha 1 embert érintenek, de a Fundamenta enyhén jobb az OTP-nél úgyhogy jó helyen van a pénzed.

2011. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én most szüntettem meg az fundánál, és bosszankodtam úgy gondoltam, jobb lett volna az otp. aztán ez sem volt rossz végül. Szóval sztem teljesen mindegy. Szerződő akárhány szerződésen lehetsz, kedvezményezett csak egyen. Ha másikat kötsz, annak a kedvezményezettje legyen mondjuk egy családtagod. Ha a meglévő szerződésed lejár, átváltoztatod az új szerződésed kedvezményezettjét a családtagodról magadra. Ennyi.
2011. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nagy András Péter válasza:

Szerintem lehet egy névre több lakáskasszát kötni, és erről inkább egyik barátomat kellene megkérdezni!

Ha érdekel az ő válasza (pénzügyi tanácsadó) akkor írj nekem erre a címre: nagy.andras.ip@gmail.com és megadom az ő elérhetőségét!

2011. aug. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Nem lehet egy néven több lakáskassza, mint előttem is írták, csak kedvezményezett lehet más, pl:családtag. 1 főre max. évi 72e Ft Állami támogatás jár, azaz havi 20e Ft. ha nem éri el ezt, akkor ezt kell felemelni csak.
2011. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!