Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lesz most a CHF hitelesekkel?

Mi lesz most a CHF hitelesekkel?

Figyelt kérdés
Lassan már 270-nél tart...
2011. aug. 10. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ekkora emelkedésre, de azért kellett azzal számolni, hogy nem fog annyin maradni, emelkedni fog. Olyan sok hitelestől hallom (nekem tényleg abszurd módon),hogy hát nem gondoltuk,hogy fog emelkedni! Nem is értem! Hogy nem gondolták?

De ettől függetlenül sajnálom azokat,akik pár milliót vettek fel mondjuk egy kis lakásra. Akik 10-en milliókat, azokat nem nagyon!

2011. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Velünk egyelőre semmi nem lesz, azt mondta anno a családi kupaktanács, hogy csak annyi hitelt vegyünk fel, aminek a dupláját is bírnánk. Most áldom őket, bár így is komoly félelmeim vannak, mert a duplája még megy, a 2.5-szeresét viszont már nehezen köhögnénk ki. Ha háromszorosára emelkedik, akkor viszont nem tudom, mit csinálunk. Biztos ami biztos, egyelőre mellékállást keresek, bár remélem, nem lesz arra a plusz pénzre szükség.
2011. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!