Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez hogy lehet? Mastercard kérdés!

Ez hogy lehet? Mastercard kérdés!

Figyelt kérdés

Van forint alapú számlám Mastercard kártyával egy banknál.

Mivel utazni készülök, hosszabb távra , nyitottam egy Euro alapú számlát is. Ahhoz is jött postán egy Mastercard, ami tök ugyanúgy néz ki, mint a meglévő.


Ez csak nekem fura ? Nem lehet,hogy valami gond van ?


2011. júl. 25. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden számlához külön bankkártya tartozik :)
2011. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ok. akkor megnyugodtam, köszi. Csak azt hittem, legalább a külsejük kicsit más lesz. :)


Még kérdezhetek ? :)


Közben újabb gondom is lett.:

Ha magát a számlát megszüntetem, attól még a kártya ugyebár megmarad nekem. De miért küldenek új kártyát, ha a régi már lejárt, egy megszüntetett számlához ?

Ugyanis kaptam egy új VISA kártyát is a banktól, mert lejárt a régi, de a régihez tartozó dollár alapú számlámat már két éve megszüntettem, ez tuti.

Hogyhogy kaptam új Visát ?

És ezért az új Visáért kell nekik fizetnem ?

2011. júl. 25. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Be kellene menned a bankba, mert nem létező számlához nem küldenek kártyát.
2011. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, én is ezt gondoltam.. Pedig tuti, hogy megszüntettem.
2011. júl. 25. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
én igazábol azt nem értem minke nyitsz euro aéapu bankszámlát mikor euro kell...hisz egy sima egyszerű visa kártyád ha van és külföldön veszel fel pénzt olyan valutanembe adja ki ami az adott országban van. a bankod neked mint ügyfél pedig egész jo árfolyamokon szokott pénzt váltani
2011. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért , mert ösztöndíjas leszek külföldön néhány hónapig és az alapítvány kért euro alapú számlát , számlaszámot, amire majd utalja a pénzt.
2011. júl. 25. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!