Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Igy hitelhez juthatok? (komoly...

Igy hitelhez juthatok? (komoly kérdés) Story lent. Hitelképes vagyok igy?

Figyelt kérdés

tehát 22éves lány vagyok..lassan 3 honapja van bejelentett munkahelyem,eddig nem volt bankszámlám nem régiben csináltattam meg és igy gyakorlatilag egy havi bérem ment rá a folyoszámlára,(nekem ez azért fontos mert sok banknál láttam hogy 2-3 havi bankszámla kivonatot kérnek)nincs gyermekem,sosem voltam adós,sosem kértem hitelt,se személytöl se banktol de most nagy szükségem lenne rá.Szülökkel élek eddig öneröböl elkezdtük böviteni a lakást,igen lassan totyogunk vele ha igy folytatjuk öszre sem leszünk vele kész igy kicsit gyorsabban menne a tempo, a másik az hogy a béremböl 33%ot vonnak(régen még elöfizetéses voltam-szerzödésbontás-végrehajtonál van már az ügyem)és sok banki oldalon láttam hogy kizáro ok lenne de én a hitelt ugy szeretném flevenni hogy ezt az adosságot rendezhessen mert amennyivel vonják tölem annyival egy nagyobb hitelkeretet is képes vagyok már fizetni,meg hogy a lakás bövités tempoja kicsit felgyorsuljon,és nem tagadom tervben van egy nyári kiruccanás is.

nekem kb 800.000Ere van szükségem.Valai tud nekem ajánlani egy jo bankot? vagy igy nem vagyok hitelképes?

Én dolgozom.Valaki valami jo tanácsot adhatna


2011. júl. 11. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 ha az ügyed a végrehajtónál van, akkor előfordulhat, hogy a khr listán is rajtavagy

2 nincs 3 hónap munkaviszonyod

3 tiltás van a fizetéseden

4 nem vagy még 25 éves, max kezessel kapnál hitelt v. jelzáloggal

5 ne hitelből akarj nyaralni!


épeszű bank nem ad neked hitelt

2011. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha vannak a béredből, akkor mégis csak tartoztál valakinek pénzzel. Jelen esetben a mobiltelefon szolgáltatónak. Kizárt hogy fogsz hitelt kapni bárhol is.
2011. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hitelből nyaralni... Aztán majd megy a sírás hogy az állambácsi segítse ki őket.
2011. júl. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!