Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Keresem azokat az embereket...

Zsuzsa571118 kérdése:

Keresem azokat az embereket akit becsapott az 1ST 2011 KFT! Szerintem lépni kellene, hogy ne tudjon tovább működni, a segítséget kereső tisztességes embereket mégjobban lenyúlni! Hányan vannak ezek az emberek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt hiába keresed. Irány a rendőrség.
2011. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne gondolkodni, mielőtt kétes ügyletekbe belemész?
2011. júl. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha alaposabban megnézte volna a bejegyzéseimet.éppen azt írtam,hogy én nem nemtem bele,de sok levelet kaptam olyan emberektől,akik bizony a kilátástalan helyzetükben belementek!Éppen ezért kellene,egy szerződést látni,hogy biztosan lássa mindenki,hogy nem hitel folyósításról van szó,mert csak akkor láthatja elvileg ha már ott van,és van akinek ez is komoly anyagi nehézséget okoz!Köszönöm!
2011. júl. 12. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!