Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pár kérdésem az OTP-vel kapcs?

Pár kérdésem az OTP-vel kapcs?

Figyelt kérdés
Minden évben júniusban jön egy groupamás 1900 ft-os egyéb biztosítási díj nevezetű levételem. ez a kártya bizt díja? mert én nekem más biztim nincs az tuti. Másik: nektek is sok a kezelési díj? annyit levesz mint a fene. :S Ti rajtahagyjátok amúgy a nagyobb összegeket? mert nem is érdemli meg ez a hülye bank. használja is a pénzt, meg meg is sarcol. hogy van ez? :(
2011. jún. 10. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen biztosításom. Menj be, kérdezd meg, mi az, ha nem kell, mondd le.

Sok a számlavezetés? Menj be, válts díjcsomagot.

Megsarcol a bank? Menj be, mondd le az egészet, és vidd a pénzed egy másik bankhoz.

2011. jún. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak ott van megtakarításom is egye meg a fene.
2011. jún. 10. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!