Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 18 éven alul is lehet bankkárt...

18 éven alul is lehet bankkártyám? (15 vagyok, munkához kéne)

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet,de szülői engedély kell


viszont diákmunkához felesleges,15évesen csak nyáron dolgozhatsz,ezért a 2 hónapért hülyeség...anyukádét is beirhatod


(persze ha nem adná oda a pénzed,akkor kell a saját)

2011. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
lehet csináltatni,de szülő is kell hozzá. am meg 15 évesen nem is vállalhacc diákmelót legálba.
2011. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet bankkártyád.Otp-nél pl van junior kártya.Gondolom ahogy az előttem levők írták kell szülői engedély hozzá,és diákmunkánál amit az utolsó válaszoló írt nézz utána mert én is úgy tudom hogy 16 éves kortól lehet válallni.
2011. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

14-16 éves kor között nyári és téli szünetben vállalhat munkát szülői engedéllyel

(más kérdés h kap-e)

2011. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem számla kellene neked, hogy a fizetésedet utalni tudják. A kártya max, hogy fel tudd venni.
2011. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!