Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sürgősen hitelre lenne szükség...

Sürgősen hitelre lenne szükségem. Segít?

Figyelt kérdés

Nem vettem még fel soha semmilyen hitelt.


Határozott idejű munkaszerződésem van ami egy év után átlag 150 es netto keresettel egy hónap múlva lejár, és nem lesz meghosszabbítva.


Kb 1 - 1,5 millió forint kellene max havi 30 törlesztőt tudnék fizetni fixen, lehetőleg forint alapú érdekelne, vagy olyan ami minimálisat ingadozik.


Ingatlan van a nevemen, egy kb 15 milliót érő ház ami közös az egyik szülővel ( a másik szülő elhunyt) viszont nincs rajta haszonélvezet, de lekülönböztetve sincs, és nem hiszem, hogy a tulajdonostárs belemegy a hozzájárulásba bár ki tudja.


Továbbá egy kb 3 millióra felértékelt földterület, amin viszont rajta van a haszonélvezet, de kizárólag én vagyok a tulajdonosa, és valószínűleg a haszonélvezetet el fogja veszíteni a haszonélvező mivel büntetőügy folyik ellene hagyatéki vagyon eltitkolás miatt...


Van még egy saját tulajdonú kizárólagos ingatlan zártkert amin nincs haszonélvezet sem és kb 200 ezret érhet, illetve én kb annyiért vettem 3 éve.



Minden megoldás érdekelne, akár fedezetes akár nem...


Emilt is lehet írni nekem


Köszönöm!


2011. máj. 16. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Határozott idejű munkaszerződésre csak akkor kapsz, ha lejár a hitel a munkaszerződés előtt.

Ha elég nagy értékű ingatlan van a neveden, próbálkozz a szabad felhasználású jelzáloghitelekkel a bankoknál.

Az, hogy vettél-e fel hitelt korábban, a kérdés szempontjából lényegtelen.

2011. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha egy hónap múlva lejár a szerződés, akkor senki sem ad hitelt.
2011. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól a banktól próbálj hitelt kérni, amelyik bankhoz érkezik a fizetésed. Szerintem Ő nem fog munkáltatói igazolást kérni, hiszen látja folyósítva x ideje. (Ha nem bankszámlára érkezik, és hülyeséget írtam bocsi.)
2011. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Attól próbáltam legelsőnek, de kilőve..


Két másik Hitelközvetítőt is felhívtam, semmi esély, ebben az országban, hogy hitelt kapjak.


BÍZTATÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :D

2011. máj. 16. 23:38
 5/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Hát, szerintem másik országban sem.
2011. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!