Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Merjek hitelt felvenni a 1st...

Cseráginé Mária kérdése:

Merjek hitelt felvenni a 1st 2011 kft. Bp. Révay u.3 pénzügyi cégtől?

Figyelt kérdés
SOS! Azok válaszát várom akiknek személyes tapasztalatuk volt, illetve van! Segítségeteket előre is köszönöm!Egy kétségbeesett családanya!
2011. ápr. 25. 15:57
1 2
 11/19 Zoknika55 válasza:

Kedves Sorstársak!


Akiket megkárosítottak, próbálja felvenni a kapcsolatot Cseráginé Máriával, hogy minél többen legyünk. Én már megtettem. Ha lehet, akkor továbbítsátok minél több embernek az infókat. Akár valamelyik közvetlen levelezőn kellene hírdetni.(iwiw, facebook).


Üdv.

2011. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nyilván hatalmas genyók, de az átveréshez két ember kell. Egy genyó meg egy hülye. Na most nyilván sejtitek, hogy ti ezek közül melyikek vagytok... Hogy lehet valaki akkora kretén, hogy nem szúrja ki, hogy ez átverés?
2011. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Tóthné G. Ági válasza:

Sziasztok!

Csak figyelmeztetni szeretném a békéscsabaiakat, hogy az 1st 2011 Kft. most Békéscsabán szedi áldozatait.

Az alternatív finanszírozási tarnzakciójuknál olyan papírokat használnak, melynek fejléce sincs, nincs az üzletre kiírva cégnév, székhely illetve elérhetőség. Nincs honlapjuk, a mai internetcentrikus világban! Nincs telefonszámuk, csak a kopár irodában lévő hölgynek mobilszáma.

Úgy gondolom, hogy egy olyan cégnek, mely milliókat "finanszíroz" ügyfelei részére, a háttérben többmilliárdos tőkét feltételeznék, olyan irodája kellene, hogy legyen, mely bizalmat kelt az őt megbízni kívánó ügyfélben, ehelyett a békéscsabai irodában három kopott íróasztal és egy csaffadt virág van, telefon, számítógép az luxus, vagyis nincs.

Sajnos az emberek sorban állnak azért, hogy becsapják őket, mert az utolsó kis forintjaikat is összueszedve bíznak abban, hogy "finanszírozva" lesznek.

Remélem egy két emberkét sikerül megóvnom attól, hogy ezzel a céggel ügyletbe keveredjen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Sziasztok!

Az előző hozzászóláshoz csak annyit szeretnék mondani, hogy én is voltam bent az irodában! És egyel talán nem az fogadott mint az előttem szóló leírt! Kulturált környezet, rendes szép virágok a falon cégtábla. Plusz nem vagyok szakértő de nem 100 ft.-os virágok! Szőnyeg és ami meglepő a falon ki volt téve a szerződés is! Én kértem és szó nélkül kaptam is és utólag azt tudom mondani, hogy rendes tájékoztatót kaptam! Ha az ember úgy megy be mint egy laikus akkor meg el lehet olvasni és értelmetni azt ami a falra ki van rakva! Ja és számitógép helyet laptokokat láttam! Én nyugot szível vágok bele!

2011. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Bálint Hanni válasza:
Megpróbálhatod velük, mi is gondolkodunk rajta, de csakis úgy állunk velük szóba, ha beemennek, hogy minden kifizetés (akár tőlünk, akár tőlük) minden egy ügyvédi letéti számlára kerüljön. Sztem te is ragaszkodj ehhez
2011. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Bálint Hanni válasza:

Én most érdeklődtem náluk. Kaptam egy általános szerződést is, hogy átolvassam. Már az feltűnő, hogy sem a szerződés fejlécében nincs feltüntetve a cégnek a címe, adószáma, cégj.száma, csak a neve. illetve a végén is csak keltezés van, ill az én aláírásom és személyi ig.számom. Nekik miért nincs kialakított hely aláírásnak??? Miért nincs a szerződésben sehol adószám, cím stb??? Mi így inkább nem foglalkoztunk velük!!! Ti se tegyétek! Esetleg meg lehet próbálni, hogy ügyvédi letétire utaljanak ők is, ti is, és az ügyvéd utaljon tovább, amikor mindenki teljesítette a feltételeket. De nem hiszem, hogy ilyenbe belemennének!

A szerződést amúgy elhoztuk átolvasni, meg is tartom, hátha kiváncsi lesz rá valaki.

2011. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Bcs Petőfi .u.2.Ne fizessen senki ! Csalás az egész! Nem hívnak ,nincs közjegyző.Csak egy csekket küldtek,amit fizesek be 20-ig ,hogy résztvehesek a sorsoláson. Én sajnos későn jöttem rá ,hogy átvertek!Aki teheti azzonal bontsa fel a szerződést,bár szerintem akkor se fizetnek vissza semmit!
2011. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 HMS válasza:

Kedves olvasok!

Az 1st 2011 kft. Bcs Petőfi u 2 alatt lebuktatva !Ma voltam ott és rendőrt hívtunk és az ott " egyedül dolgozó " hölgy bevallotta , hogy neki az volt a feladata, hogy mindenkit hitegessen !a Bcs-i rendőrkapitányságon feljelentést tettünk pontosan 3 személy !Azok jelentkezését várják a nyomozok akik érintettek ebben a dologban illetve szerződésben állnak vagy álltak ezekkel a ......kel !Az ott dolgozó hölgyet sarokba szorítottuk és köpött !senki ne álljon velük szoba !! Ha valakinek kérdése van írjon !!!!

2012. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 HMS válasza:

Ja !!!

A Fensus Kft. ugyan az mint az 1st 2011 kft.

Bcs Luther utca 13 !!!!!

2012. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!