Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Merjek hitelt felvenni a 1st...

Cseráginé Mária kérdése:

Merjek hitelt felvenni a 1st 2011 kft. Bp. Révay u.3 pénzügyi cégtől?

Figyelt kérdés
SOS! Azok válaszát várom akiknek személyes tapasztalatuk volt, illetve van! Segítségeteket előre is köszönöm!Egy kétségbeesett családanya!
2011. ápr. 25. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bár én személyesen nem vagyok érintett, de a fent említett cég nem nyújhat hitelt, maximum csak közvetíthet jó pénzért, de azt meg felesleges igénybe venni. Te magad is bemehetsz bármelyik bankba, továbbá vannak ingyenes hitelközvetítők is.
2011. ápr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
78%
Semmiféleképpen nem szabad hozzájuk fordulni,csak befizetések vannak,kifizetések egyáltalán nincsenek,vagy csak nagy szerencsével évek múlva,Évről évre változtatják nevüket,egy hazugság az egész, vásárlói csoportokat szerveznek. Sajnos én is bedőltem, most pereskedek velük,éppen a napokban tettem feljelentést-úgy hallottam, nem én vagyok az egyedüli... Szemétládék,mert kihasználják a rászorult emberek csaknem utolsó reményét!
2011. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Krisztian09 válasza:

Aki tapasztalta ezt a céget és pereskedik velük annak a válaszát várom...

én igényeltem tőlük 1milliót elbírálás pozitív lett voltam fent az irodájukba április elején, tök hitelesnek tünt ez az egész cég (szerződés stb...) kifizettem nekik 53ezer forintot "regisztrációs díj meg 1havi törlesztő" előtörlesztést is tettem, és elvileg május 15-ig kell hívnia a közjegyzőnek akinek lekell adni a számlaszámot... még az ő hívását várom. a kérdésem : Ti mikor jöttetek rá hogy kamu az egész?????? onnantól fogva ahol most én tartok???

2011. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Krisztian09:

Nem akarlak elkeseríteni, de sajnos nem fog hívni a közjegyző (sztem nincs is nekik ilyen...),és majd közlik veled,hogy nem ajánlottál fel elég előtörlesztést, "mindenki 60havit ajánlott fel,így a tied kevésnek bizonyult sajnos"! És mivel múlt hónapban igényelted,ha jól értelmeztem,már rég részt vettél egy sorsoláson,amit minden hónap utolsó napján tartanak,amiről persze nem nagyon tájékoztattak,így ha el szeretnél állni a szerződéstől,akkor sem kapod vissza a pénzed...Így jártam én is,a GVH-nál tettem bejelentést,akik előszeretettel büntetgetik az ilyen cégeket, majd a tőlük kapott határozattal lehet feljelentést tenni pl. a rendőrségen. Remélem,nem keserítettelek el nagyon,de még mindig jobb,ha tudod,mire számíts....Üdv.

2011. máj. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Krisztian09 válasza:
majd kiderül hogy mi lesz bennem még van annyi bizalom hogy hátha még kifizetnek.... de majd megírom hogy mi lett belőle ha már oda kerül a sor... köszönöm azért a felvilágisítást.
2011. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Krisztian09 válasza:
felvilágosítást. :)
2011. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Felejtős gyerekek! Éppen ma tudtam meg hogy úszott 55 ezer forintom! 1 millát vettem volna fel, és nem kapom meg hanem emeljem meg 60 hónap előtörlesztésre és akkor majd 1x talán! Ez egy szar! Norbi
2011. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy akit megkárosított az 1St - jelentkezzen magánba, mert a fogyasztóvédelemnél van lehetőségünk eljárást kezdeményezni!A siker reményében üdvözlettel: Cseráginé Mária botharmaria@gmail.com
2011. máj. 12. 21:57
 10/19 anonim válasza:
Én épp tegnap kötöttem szerződést, ma hívtam őket, hogy ellálok tőle, ma ment is a levél tértivel, hogy tutira átvegyék, sajna én későn rágtam át a szerződést, valamennyit bukok így is, gusztustalan cég, aki hozzájuk fordul valószínűleg bajban van, s ők még nagyobb bajba sodorják. Hiányozni fog az a tizenvalahányezer forint is, amit nem kapok vissza, remélem a többit tényleg 90 napon belül visszafizetik és nem bukom el mind az 55.000,- ft-ot amit befizettem a tegnap...
2011. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!