Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék hitelt felvenni...

Szeretnék hitelt felvenni 200. 000-300. 000 Ft-ot, hol érdemes?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 3 éve megbízásos szerződéssel dolgozom, és május elején lesz 5. hónapja, hogy van hosszútávú szerződéses munkahelyem is.

2-300.000 Ft-ra lenne szükségem, hol lehetne a legkedvezőbb feltételek mellett hitelt igényelni?

Nem tudom számít-e, de OTP-s számlaszámom van.

A pénzt adósságrendezésre ill. szobafelújításra szeretném fordítani.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 21. 21:54
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Mivel nem vagy még 23 ezért túl sok lehetőséged a választásra nincsen.

Szerintem az OTP jöhet számításba, amennyiben oda érkezik a jövedelmed. Ha nem, akkor oda kell utaltatnod, és pár hónap után felvehetsz nagyobb összeget!

2011. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
OTP-nél, ekkora összegnél mindenki nagyjából ugyanazt adja. De szerintem jobban jársz ha inkább összegyűjtöd a szobafelújításra valót. És akkor a felújítás-hiteltörlesztés-felújítás-hiteltörlesztés-felújítás-hiteltörlesztés, mókuskerék helyett a megtakarítás-felújítás-megtakarítás-felújítás-megtakarítás-felújítás kerékkel sokkal jobban jársz.
2011. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Jó, de sajnos most kellene - ki szeretném adni és ezért kellene felújítani -, az adósságrendezés pedig egyre sürgetőbb probléma...
2011. ápr. 22. 10:22
 4/30 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ok, csak szóltam, hogy utóbbival hosszútávon jobban jársz.
2011. ápr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Ha OTP-s vagy akkor nem kell jozzá semmi papír,csak egy éves folyamatos munkaviszony(látják h van,mert oda érkezika pénzed),meg mulj el 21,és persze az irataid

Én is most vettem fel ott,máshol nem kaptam

2011. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
otps folyószámlahitel?
2011. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Én is majdnem ebben a cipőben járok, 22 vagyok 10 hónapos munkaviszonnyal de nekem csak 100. ezer kéne, áruvásárlásra.

OTP-s Folyószámlahitelről egy órája irtam ki kérdést de még nem érkezett rá válasz :(

Annyit tudok, hogy a THM 26-27% lenne.

Személyi kölcsön van, vagy lakossági hitel még ezen kivül. Szerintem akkor jársz a legjobban (velem együtt) ha bemész egy bankfiókba és személyesen az ügyintézőtől kérdezed meg mit tud ajánlani, melyik a legolcsóbb hitel.

2011. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

[link]



[link] /Folyoszamlahitel

2011. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várom az új személyimet és utána berobogok egy OTP-be.
2011. máj. 1. 12:08
 10/30 anonim ***** válasza:
Nekem a folyószámlahitelt ajánlották, meg is kaptam szerencsére 10 perc alatt elbírálták! Felhadználni majd csak a 10.-e után fogom először, megvárom a fizut minél kevesebbet kelljen a hitelből költeni. De 2000 ft-ot kapásból levontak érte, hogy igényeltem és beállitották.
2011. máj. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!