Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki tud segítsen már nekem...

Aki tud segítsen már nekem mert most nem tudom mi van?

Figyelt kérdés
Felvettem a párom fizetését tegnap. Maradnia kelet volna rajta +345 forintnak,de nekem -79.212 ír ki. Miért? Nincs a kártyámon semmi hitel.
2011. ápr. 8. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj be a bankba.Közös a számlátok?
2011. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az én nevemen van csak. De mi lehet ez a sok minusz rajta?
2011. ápr. 8. 10:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Azelőtt vetted fel, mielőtt megérkezett volna a számlára, azért lehet mínusz.
2011. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hintalow ***** válasza:

Azelött nehezen tudta volna felvenni, hogy megérkezett...

Szerintem inkább 2x terhelték a számlára a felvétet.

Érdeklődj a banknál.

2011. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért ne tudná azelőtt felvenni? Azt hitte, hogy már ott a számlán, pedig még nem volt. Ez az "ilyenkor már meg szokott jönni a fizu" tipikus esete. Én is le tudok menni mínuszba elég rendesen (mármint van rá számlahitelkeretem, de nem szoktam kihasználni)

De lehet dupla terhelés is, bár nem tartom valószínűnek.

2011. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hintalow ***** válasza:

Az oké, de a számlahitelkeretből ha kihasznál valaki, az nem mínusz egyenleget mutat :)

A hitelkeret olyan, mintha annyival több lenne az egyenleged, több bankban dolgoztam már, ez pszichológiai okokból van így könnyebben kihasználják, mintha azt látnák, hogy már mínuszban vannak, és a bank pénzét használják.

2011. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes megoldás, amit írtál, nem tudom milyen bank alkalmazhatja ezt, szerintem nem szabályos az ügyfélnek nem a valós egyenleget mutatni, bár igazából szerződés kérdése. Az OTP biztos nem alkalmazza ezt, én ott vagyok, nekem úgy van folyószámlahitelem, hogy mínuszba mehetek.
2011. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!