Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen bankkártyát ajánlanátok...

Milyen bankkártyát ajánlanátok? Milyet érdemes igényelni? Hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, hallottam a CIB banknál lehetne, itt van olyan hogy havonta x összegnek minden hónapban rajta kell lennie a kártyán?
2011. ápr. 1. 07:49
 1/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
AXA:ingyenes,gyors , egyszerű
2011. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
axa dombornyomott visa kártyája. viszont a netbankjuk halálosan béna.
2011. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Upgradelték, a 2.0 teljesen olyan kezelői felület lett neten , mint a mi a többihez is van.
2011. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én CIB-nél vagyok, szerintem az online számlacsomagjuk az egyik legjobb, feltéve ha havi min. 50e ft érkezik rá, és csinálsz 2 utalást, min. 1000 ft/db. A Malacpersely számlájuk pedig évi 6% kamatot ad, ha havi 10e ft-ot ráteszel. Havonta fizetik, tehát hozzá is lehet nyúlni, csak az aktuális havi kamatot bukod.
2011. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!