Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A családotokon belül ki...

A családotokon belül ki milyen bankkártyát használ? Melyiket ajánlanátok számomra? Bankkártyát szeretnék csináltalni, de nem OTP-set azt semiképp.

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én OTP-set használok,nővérem OTP-set.

Neked sajna nem tudok tanácsolni.Mi azért csináltattunk ezt,mert 24éves korig ingyenes.

2010. szept. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Én K&H-sat a többi családtag OTP-set használ.
2010. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én már 27 vagyok:-( nekem már 600 Ft a szla vezetési díj per hónap:-(
2010. szept. 6. 13:52
 4/16 anonim ***** válasza:
otp
2010. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
eddig OTP-s kártyám volt, de meg akarom szüntetni
2010. szept. 6. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:

OTp-s hitelkártyám van. (nem bankkártya hanem hitelkártya)

bárhol a világon tudom használni. és mivelsokat utazom jó is.

Nekem semmi bajom nincs vele. szinte az összes bank ugyan azokat a feltételeket ajánlja stb...

2010. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bármit, csak OTP-set ne...

Nekünk két küln banknál kt különféle kártáynk van, mindkettőnknek van társkátyánk a másik számlájához, igy egyformán hozzáférünk a pénzehez.

KH Bank Visa, BB Bank Maestro.

Sose volt gond, még mindig mindenhol tudtunk velük fizetni, a világ eldugott kis helyein is.


A KH Bankosat tudom, ott asszem 500 Ft a számlavezetési dij, de csak mert kértem hozzá netes kezelési lehetőséget is, igy itthonról ingyen utalok bárhová, mozgatom a pénzt, követem a pénzmozgásokat, lekötök, stb..

Szóval 5-600 Ft-ért már bármit tud a számlád, be se kell menned a bankba soha...

2010. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is OTP-s kártyám van, és mindenkinek a családban. Azért szeretem, mert úton útfélen van OTP-s ATM.
2010. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Az Unicreditnél annyit használod, amennyit akarod,saját automatából teljesen ingyenes a készpénzfelvétel, csak a napi limitet kell betartani,de az 150.000 Ft. Ezt biztos nem fogod naponta túllépni.Országszerte sok helyen van ilyen automata, ráadásul a bank épületén belül, oda csak kártyával tudsz bemenni, tehát az automata bütykölők valószinűleg ott nem próbálkoznak.Vásárlásnál mindegy, milyen kártyád van. Vagy ha most kötsz a KH Banknál zéró számlacsomagra szerződést, ingyen adnak kártyát, de azzal csak havi 4 alkalommal ingyenes a kp.felvétel, viszont havi 150.000 Ft-os utalásnál már jóváirják a számlavezetési dijat vagyis 0 Ft lesz.
2010. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

LCL-es kártyám van, első három évben minden ingyen volt, most már van éves kártyadíj, de a pénzfelvétel díjmentes akárhol.

Van még ERSTE bankkártyám, nincs vele bajom, mondjuk én nem gyakran veszek le pénzt, inkább kártyával fizetek ahol tudok.

2010. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!