Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaptam az ügyvédi kamarától...

Kaptam az ügyvédi kamarától ma egy fizetési felszólítást?

Figyelt kérdés
A T-com a megbízó,csak azt nem értem,hogy miért Keszthelyi közjegyző írta,mikor én BP-en lakom?Mi ilyenkor a teendő?
2011. márc. 25. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az ügyvédi kamarától aligha kaphattál fizetési felszólítást, de szerintem közjegyzőtől sem. Gondolom ügyvédi felszólító levelet kaptál. Az, hogy a T-Com melyik ügyvédet bízza meg teljesen független a lakhelyedtől. Hogy mi a teendő? Vagy befizeted vagy nem és akkor behajtják.
2011. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
CSAK AZT NEM ÉRTEM,HOGY EZELŐTT KESZTHELYEN ÉLTEM,DE MÁR NEM ÉS OTT NEM IS VOLT TARTOZÁSOM...
2011. márc. 25. 17:00
 3/14 anonim ***** válasza:
valamire biztosan hivatkoznak.
2011. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A címváltozást meg nem jelentetted be nekik...
2011. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a közjegyzőtől inkább fizetési MEGHAGYÁST kaphattál, nem?
2011. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
JA,IGEN,BOCSIKA,FIZETÉSI MEGHAGYÁST-DE NEKEM KESZTHELYEN NEM VOLT TARTOZÁSOM....:o MIT KELL ILYENKOR TENNI,KIT KELL KERESNEM?
2011. márc. 25. 19:33
 7/14 anonim ***** válasza:

felejtsd már el Keszthelyt...van tartozásod vagy nincs?


ha a fizetési meghagyásnak nem mondasz ellent 15 naptári napon belül, a kézhezvételtől számítva, akkor jogerőre emelkedik és a végrehajtóhoz kerül


ha ellentmondasz, akkor polgári per lesz belőle, amit elveszítesz, ha van tartozásod és a több százezres perköltséget is fizetheted


úgyhogy perkálj!

2011. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a és a lakcímkártyádon a pesti vagy a keszthelyi cím van?
2011. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
NA DE KINEK KELL FIZETNI????A BP-I CÍMEM VAN A LAKCÍMKÁRTYÁMON.CSAK AZT NEM ÉRTEM,HOGY KESZTHELYEN NEM VOLT SEMMI TARTOZÁSOM,HOGY MIÉRT AZ OTTANI KÖZJEGYZŐ ÍRTA????EZT NEM ÉRTEM...DE MONDJUK AZT SEM,HOGY MIÉRT KELL ILYEN INGERÜLTEN VÁLASZOLNOD,HA NINCSEN TÜRELMED,AKKOR NE VÁLASZOLJÁL,NEKEM MÉG NEM VOLT ILYEN ÜGYEM,EZÉRT NEM TUDOM,HOGY MIT KELL ILYENKOR TENNEM?
2011. márc. 25. 19:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Beragadt a Caps Lock.
2011. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!