Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mire vont le ennyi pénzt...

Mire vont le ennyi pénzt (előjegyzett kártyaforgalmak összesen)?

Figyelt kérdés

Ez mit jelent, utaltam kártyáról egy helyre pénzt,m eg kártyával fizettem, de hát erről nem volt szó, hogy lekap 5300ft-ot :(.


OTP Juniorom van

20/L


2011. febr. 22. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kártyáról nem utalsz. számláról utalsz. mleszedett +5k -t? annyit nem szokás azé.
2011. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát azért jó sok, nemde???
2011. febr. 22. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:

de ennyit nem vonnak le semmire pluszba.


hol vásároltál, hova utaltál és mennyit?

amúgy ha sehogy sem érted meg, h mi történt, akkor hívd fel a bankot.

2011. febr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
irtam nekik levelet, most látom, hogy 2800ft még nincs lekönyvelve, amit este vásároltam. De akkkor is hol vagy mire ment el 2500ft????
2011. febr. 22. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
újból megkérdezem, hogy mire és mennyit költöttél?
2011. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előjegyzett kártyaforgalom nem a kártyahasználatért felszámított díj, hanem azok az összegek, amikor a kártyáddal vásároltál/fizettél, pénzt vettél fel, de még nem könyvelték le a számládon (pl. mert a banki zárás után történt a tranzakció.)

Mint írtad, vásároltál 2800 forintért (ami a napi banki zárás uitán történt)

Ha az utaláskor kártyaszámot adtál meg és nem bankszámlaszámot, akkor azt az összeget is az előjegyzett kártyaforgalomban tartja nyilván addig amíg le nem könyveli.

2011. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!