Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha kiszeretném fizetni 1,5...

Ha kiszeretném fizetni 1,5 milliós bar listás adósságomat, de nem jelzáloggal, megoldható lenne-e, hogy bevonnék egy adóstársat aki nem bar-os?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem tiszta így. Milyen jellegű hitelből adódott az adósságod? Lakáshitel ami jelzálogalapú, vagy autóhitel, esetleg más?

Mert így nem tiszta teljesen a kérdés.

2009. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem bar listásként nem baros adósbevonásával lehetséges hitelt felvenni, de szerintem csak ingatlanfedezettel.
2009. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mostani helyzetben nagyon szigorú feltételekkel kaphatsz újabb hitelt, ha KHR-es vagy, de ezek a feltételek bankonként változóak. Javaslom, telefonáld őket körbe, vagy nézd meg a honlapjukat, hátha találsz olyat, amelynek számodra megfelelő hitelkonstrukciója van. Remény mindig van, de az esély nem túl sok... Ingatlanfedezettel könnyebb lenne, jól látod Te is.
2009. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az összes bankot de általában ha BAR-os vagy akkor szóba sem állnak veled sajnos. Úgy nem lehetne, hogy te ne szerepelj az igénylésben hanem valaki más felvesz neked egy szabadfelhasználású hitelt amiből te kifizeted tartozásod? Tudom, hogy ez így nagyon nehéz mert elég nagy bizalom kell hozzá de ha esetleg van olyan a családban akkor így tudna működni.
2009. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jelzálogból adódott a bar listám,hanem lakásfelújítási kölcsönből(Cetelem).Sajnos nem igazán van senki aki felvehetné helyettem,csak én.
2009. febr. 15. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!