Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás eladásból lett 6 millióm...

Lakás eladásból lett 6 millióm, szeretnék másikat venni belőle de amíg nem találom meg a megfelelőt addig is kamatoztatnám. Mit ajánlanátok? Kb fél -1 évet szánnék rá már csak az illeték miatt is.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

én egy bankot ajánlok. Remek válaszaik vannak a "Van sok kp-m, hogy lehetne befektetni?" kérdésre.

csak semmi rizikós üzlet mert aztán majd se pénz se ház :)

2011. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Quaestor, mindig magasabb kamatot kínál, mint a bankok, ott elmondják, miért. Nekem is ott a pénzem, nem kínlódom a bankok 6-7 %-os kamataival meg a bunkó, semmihez nem értő személyzettel. Kösd le fél évre, aztán megint félre, így kamatos kamatot kapsz.
2011. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem találom az említett kérdést :( de találtam másokat :)
2011. jan. 31. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!