Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Na mi van, már hétvégén is...

Na mi van, már hétvégén is hívnak a behajtó cégek?

Figyelt kérdés
A mai napon,pont délben csengett a telefonom,és megint az egyik behajtó cég volt,persze nem vettem fel,mert megismertem a számukat!Egyfolytában hívogatnak,zaklatnak,sms-eket küldenek,és fenyegetnek,ha felveszem,ezért nem veszem már fel egy ideje.Nem lehet ezek ellen semmit tenni,mivel ez már zaklatás,és jelzem mondtam is nekik,hogy ne hívogassanak,hanem írjanak!De nem értik meg,sőt még a páromat is zaklatják az én tartozásom miatt,mert egyszer az ő telefonjáról hívtam őket fel.Mondtam nekik,hgy az nem az én telefonom,de őt is megfenyegették!!!!
2011. jan. 29. 13:11
1 2
 1/19 Niggagirl válasza:
84%
Igen sajna úgynézki hogy megtehetik. Nálunk ugyanez a szitu. Mivel én már rég nem veszem fel a férjemet hivogatják és az adatait kérdezgetik. Majd pont telefonon keresztül fogja megadni. Bemondott valami kamut azóta nem hívják:)
2011. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
:D EZ nem semmi,de komolyan :)-pofátlanok ,éjjel,nappal ,hétvégén hívogatnak :D
2011. jan. 29. 13:41
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
Talán nem kellene tartozni.............
2011. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
oHH :)-DE aranyos vagy kedves második hozzászóló :)-téged nem kérdeztelek-LEÜLHETSZ!!!!!!!:P
2011. jan. 29. 13:55
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

Fogadjunk a Citi Bankról van szó... Pfff..

Engem is megfenyegettek,becsicskítottak,pedig már csak 40ezer Ft volt vissza lejáratig.

A mostani telómon szerencsére be tudom állítani,ha ismeretlen szám hív,automatikusan fogalaltat jelez.

Amúgy igen,hétvégén is hívhatnak. Ráérnek. Szánalmasak.

2011. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
EZ MOST NEM A cITI-BANK,HANEM EGY MÁSIK,DE ők már eladták a hitelemet,mert nem tudtam fizetni egy behajtó cégnek,s ők hívogatnak-fenyegetőúznek,de én már fel sem veszem a telefont,mert beteg leszek tőlük....
2011. jan. 30. 12:20
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Hogy az istenbe tudtok így élni???

Belebolondulnék, az biztos.Nem ítélkezni akarok, de nekem ez magas, mint kantinos lánynak a mozi...

2011. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
13:16-os-örülök,hogy neked minden ilyen rendben van!Hány éves vagy -ha megkérdezhetem,hogy minden anyagi dolgod rendben van?
2011. jan. 30. 16:54
 9/19 anonim ***** válasza:

13:16-os vagyok.


33 éves vagyok nő vagyok, nem egyedül álló, hanem férjezett, és van egy 15 éves gyermekem is.

2011. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.És mindent készpénzért sikerült megvennetek eddíg,tehát lakáést is,segítség nélkül persze,ezt berendezni,plusz autót is kp-ért,hitel nélkl,semmi segítséggel?
2011. jan. 30. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!