Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vett már fel valaki ezt a...

Melcsassz kérdése:

Vett már fel valaki ezt a mostani"divatos"német hitelt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat kérek azoktól akik már vettek fel ilyen hitelt mennyire megbízható ez a dolog bele merjen-e vágni az ember van-e valami csalafintasága a dolognak amiért kevés kamattal kell visszafizetni?!
2010. dec. 9. 10:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az előttem szólóhoz:Köszönöm a választ elgondolkodtató,és nagyon hasznos,de mint említtem muszály mert nincs fedél e fejem felett és családom van...csak vagyunk a világban.Kell a ház mindenképpen amit utána külföldi keresetből törlesztenénk!
2010. dec. 10. 10:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Bérelni nem lehet?


Tudom nem ideális, de családon belül is láttam olyat, aki az utóbbi két évben minimum 10-15 milliót bukott...


Hálát adok a jóistennek, hogy nem szálltam ebbe bele, vhogy már 2006 tájékán is egy marha nagy bullshit-nek tűnt az egész.


Annak tükrében, pedig amit az utóbbi időben olvastam erről a rendszerről még a hitelfelvétel gondolatától is elment a kedvem.


Sokat lehetne írni, de a lényeg egyszerű


Ez a rendszer ebben a formában csődbement, ez nemsokára mindenki számára egyértelmű lesz, ez mindössze idő kérdése.


A bankok jelenleg balekokra vadásznak, ill. a jelenlegi ügyfeleikből próbálnak minél több pénzt kiszedni + a nagy megoldás a megtakarítások és a fix jövedelmek jelentős részének elinflálása lesz.


Valószínűleg a fenti csoportokból a devizahitel adósok fognak a legrosszabbul járni. Aki devizahitelt vesz fel az lényegében úgy spekulál, hogy fogalma sincs a rendszer működéséről, he lenne, akkor nem vágna bele ebbe. Ez egy vakrepülés.

2010. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Euróban denominált keresettel persze más a történet, de én még azzal se vállalnám be. A jegybanki alapkamat idővel mindenképpen robbanni fog. A mostani 0% környéki alapkamat mindössze két dologról szól:

1. a korábbi piaci lufi felfújásáról (refláció)

2. a csődbement bankok „ingyen” feltőkésítéséről (jutalom a kudarcért, tanulság: megéri kockáztatni… ha hazardírozol ajándékot kapsz…)

3. ill. pénzosztogatásról


persze ez egy „zero sum game”, ha valakinek adsz azt valahonnan el kell venni, ez pedig keserű dolgokkal fog végződni, nem véletlenül szárnyalnak a nyersanyagárak.


3 hónap alatt 50%-al ment fel az ezüst ára…


Ezt nem lehet sokáig figyelmen kívül hagyni…


Nem lesz sokáig olcsó a hitel…


Érdemes megnézni az apró betűs részeket…

2010. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!