Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze a mostani párotokkal? Ki kezdeményezett? Hamar összejöttetek? Normális választ, kort és nemet is kérek.22/F

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 22:56
 1/8 anonim válasza:

Hát én 14 éves voltam a barátom akkor 18 és a legjobb b.nöm segítségével össze ismerkedtünk és én kezdeményeztem elmentünk kocsmázni és a barátom megkérdezte h mit kérek énmeg azt mondtam őt és átöleltem:D b.nöm előte már bezsélt velem msn-enen és megkérdezte h lehetne e arról szó h ha én bele mennék abba h járjunk akkor ő igent mondana és igen :D amikor mentünk kocsmázásból haza kikisért buszhoz és megcsókólt aztán elengedt mert ő meg ment vonathoz és ennyi azóta együt vagyunk lasssan fél éve és nagyon szeretjük egymást:D ( ez idén Január vége fele történt:D )


15/L és 19/F

2010. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én álltam a buszmegállóba, rohadt unott fejjel, hogy már megint korán kellett kelni, mert be kellett menni dolgozni.

egyszercsak jön egy motoros, és el is megy. nagyon idegesített hogy ahelyett hogy előre nézne engem bámult.

2 percel később el is tűnt az utca végén. még mindíg sehol a busz. egyszercsak látom, hogy lefékez a buszmegálló előtt a motoros aki bámult, és beszélgetni kezdtünk, elvitt munkába. megbeszéltünk másnapra egy mozit, meg valamit még utána.

már lassan 1 éve együtt vagyunk.

23/L

2010. júl. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyjából két hónapja lehetett már a szomszédom, amikor születésnapi bulim volt, és anyámék köteleztek arra, hogy meghívjam, hiszen újak a szomszédságban, a kertváros pedig mindenkit szívesen lát és befogad. Iszonyat bunkó beszólásai voltak azalatt a két hónap alatt, illetve érdekes dolgokat ajánlott, főleg kutyasétáltatás közben csapódott hozzám, mindegy feldolgoztam, hogy ott lesz a bulimon.


Valamin kiborultam, elkezdett vígasztalni - előtört belőle az emberség - beültetett a kocsiába és elvitt kocsikázni. Néhányszor elhívott randizni, és végülis összejöttünk, azóta másfél év telt el, együtt vagyunk, nem mindig minden felhőtlen a kapcsolat, de imádom, szeretem : )


21/N

2010. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagybatyammal elmentunk az akkori fonokehez par zsak cementert. azok ketten elmentek dumalni, en meg ott alltam mint f@szom a nudistastrandon. elokerult valahonnan az ipse lanya, kezeslabasban volt, koszos volt, azt mondta h kerteszkedett. nem tudom, mi volt benne annyira vonzo, talan a termeszetessege. elkezdtunk beszelgetni, es szerencsere en sem voltam kozombos a szamara. megadta a szamat, egy hettel kesobb talalkoztunk. ennek 5 eve. harom evig jartunk, de a kulonbozo celjaink elvalasztottak minket. nem tudtunk szakitani, csak elvaltunk, mindenki szabadon elhette az eletet, igy dontottunk, tulsagosan fuggetlenek voltunk ahhoz, ne kovessuk sajat celjainkat. azota ismet osszehozott minket az elet (elobb sajnalatos okok miatt, most viszont furcsan jo ez a kettosseg), azota eleg surun osszejarunk. egyikunknek sincs a masikon kivul senkije. nem a baratnom, "csak" a csajom. egyelore, jo ez igy:)
2010. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát majdnem 9 hónappal ezelőtt jöttünk össze pont ünnep nap volt :D jobbkor össze se jöhettünk volna.:P :D

hát volt egy kis idő kb 1 hónap ismerkedés után ebből 1 hét msn semmi tali és aztán 3 hét heti 1 tali és msn. és ő kezdeményezett :D

2010. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az előző vok bocsi nem fejeztem be véletlen elküldtem:S a lényeg az volt h mikor lekísértem mert nállam volt, akk megkérdezte h akarok e vele járni és én azt omndta h igen és akk elkezdtünk járni:D
2010. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 évvel elelőzz jöttünk össze. az akkori barátom haverja volt. véletelnül összefutottunk igy hárman.. azóta alálkozgattam vele párszor, és egyszercsak megcsókolt. sajnos egy hete már vége ennek a kapcsolatnak :/
2010. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van egy gyerekkori barátom, már vagy 1-2 éve nem láttam, megszakadt a kapcsolatunk sajnos, amikor egy szórakozóhelyen összefutottunk. Felkért táncolni, átölelt, megpuszilt. Kézenfogva kimentünk sétálni a tópartra, és ott leültünk egy padra, majd megcsókolt. És azóta már vagy 4 éve járunk.
2010. júl. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!