Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitelt melyik banknál...

Lakáshitelt melyik banknál érdemes felvenni 20M körűll?

Figyelt kérdés

#lakáshitel #egyedúlállóként 2 x19 éves egyetemistával
tegnapelőtt 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy kalkulátort és a legolcsóbbat válaszd.
tegnapelőtt 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Itt mindenki aki hiteles azt bizonygatja hogy filléreket fizet törlesztőt,volt aki azt irta töredéke mint az albérlet..mondanám hogy kérdezzed meg valamelyiket,de inkább ahogy az 1. irja nézz meg néhány kalkulátort.A vége szerintem mindenhol az lesz hogy a felvett összeg dupláját fizeted vissza..
tegnap 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezeket már megnéztem és tudom mit jelent hitelet felvenni..És igen bizony olcsóbb mint albérletet fizetni ami soha nem lesz az enyém és van már ingatlanom csak ki kell vásárolnom a volt férjem részét..
tegnap 07:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy lakáshitel kamata függ a hitelösszegtől, jövedelemtől, a folyószámlára érkező jóváírás nagyságától, a kamatperiódustól, a bankválasztástól és attól is, hogy egyedül intézed a hitelt, vagy hitelközvetítővel. A közvetítőknek lehetősége van a piaci kamatozású hitelek kamatából alkudni és 20M Ft hitel esetén már nagy valószínűséggel a Hirdetményben feltüntetett kamat alát tudnak menni.

Ha kéred segítek.

ma 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!