Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kicsit elmosódott az aláírás...

Kicsit elmosódott az aláírás a bankkártyámon. Megpróbáljam valahogy leszedni és újra aláírni? Vagy jó így is?

Figyelt kérdés
tegnap 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakran látok olyat, hogy előttem a boltban olyan kártyával fizetnek, ami egyáltalán nincs aláírva. Egy elmosódással nem foglalkoznék.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokaknak kártyájuk sincs és úgy fizetnek...
tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az aláírást manapság már nem figyeli senki.
tegnap 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 éve nem írtam alá kártyát, de vagy 5 éve nem szedtem ki a tárcámból sem egyiket se
tegnap 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az újabb kártyákat már nem is kell aláírni, a kutyát nem érdekli a digitális világban.
ma 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A kutyát nem érdekli. Mikor nézte meg neked bármi? Az enyém alá sincs írva. Már huszonvalahány éve. Az összes ilyen hókuszpókusz csak parasztvakítás, hogy azt hidd, hű de biztonságban van a pénzed.


Egyszer, ha olyan helyen fizetsz, ahol aláírást kell adnod a kártyás fizetéshez, próbáld ki, mi történik, ha valami hülyeséget írsz oda. Három keresztet, vagy rajzolsz egy kiscicát, vagy egyszerűen besatírozod az egészet feketére. A pénztáros illedelmesen megvárja, míg befejezed, és ennyi. Az is csak parasztvakítás.


És akkor hadd ne kezdjek mesélni, milyen elképesztő biztonsági vonatszerencsétlenségekkel van tele a legtöbb fintech és banki IT rendszer. Nem az a kérdés, lenyúlják-e előbb-utóbb a kártyaszámod, hanem hogy mikor. Az igazi biztonság egyszerűen annyi, hogy ha megtörténik, a bank egy szó nélkül megtéríti a károd.

ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!