Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek így meg tudnánk...

Szerintetek így meg tudnánk igényelni a babaváró hitelt?

Figyelt kérdés
Jövő év februárban lesz meg a 3 év munkaviszonyom, de ha terhes lennék, elmennek tappenzre még az idén. Szóval ha terhes lennék táppénzen élne a munkaviszonyom? Beleszámolnák a 3 évbe?

ma 09:56
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem minden bank nézi jó szemmel, hogy táppénzen vagy. Én már hónapok óta táppénzen voltam várandósan, amikor igényeltük. Mivel "Munkabér" címen jött, ezért nem kötöttek bele.
ma 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
A párodnak nincs munkahelye? Ha neki megvan a munkaviszony, akkor biztos, hogy nem szólnak semmit.
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is táppénzen voltam amikor igényeltük. Igaz sok éves munkaviszonnyal. A férjem keresete magas volt, így igazából az enyémet nem igazán firtatták, hogy mennyi amikor mondtam, hogy táppénzen vagyok.
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2# A férjemnek 1 év van. Így kettőnk közül én tudnám
ma 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Az lényegtelen, hogy táppénzen vagy, beleszámít a 3 évbe. Jövedelem vizsgálatnál lehet gond belőle.
ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2-es vagyok. Elég ha egyik félnek megvan a munkaviszony. Jövedelem lesz kérdéses. A bank azzal számol, ha nem jön össze a baba, akkor is tudjátok a törlesztőt fizetni.
ma 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elég jól keressek, így tudnánk fizetni a törlesztőt. Csak ahhoz hogy meg legyen a 3 év munka viszony kell meg 4 hónap.
ma 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
30 alatt vagy?
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyit kerestek? Mert eléggé függ tőle a hitel.
ma 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
25 vagyok 🙂 350k csak az én keresetem, plusz a férjem
ma 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!