Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet igényelni ingyenes...

Hol lehet igényelni ingyenes baba-mama/babaváró csomagot?

Figyelt kérdés

Első terhességem így igen izgatott vagyok és jól esnek ilyen kis apróságok.

Dm-ben és gyógyszertárban már sikerült beszerezni.



2022. szept. 22. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Müllernek is van ajándékcsomagja
2022. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Kismama vagyok én is, 2 perc volt ugyanezt beírni a googleba és meg is volt a válasz.
2022. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Ne felejts el facebookos csoportokban is baba cuccojat tarhálni, úgy az igazi
2022. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Es milyen adatokat kernek el ezek az oldalak egy csomi pelusert?

Vigyazni kell , utana majd mindenfele marketing ugynok hivogat...

2022. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2022. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Én megrendeltem a csomagokat is, pelus mintákat is, senki nem zargatott telefonon, ellenben imádtam a kis mintákat, cumit, még kis plüss is volt.
2022. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%

Én hasznosnak találtam. Pl. csomó popsikrémet utáltam már a kis minták alapján is, nem kellett elhasználni egy nagyot. Gyorsan meglett az, amit szeretünk. Pelusból sokan mondják, hogy nekik valamelyik nem jöm be, én ettől nagyon tartottam, nekünk mind bejött, egyet leszámítva, aminek az anyaga nem kellemes tapintásra sem a részemről, így olyat nem veszünk azóta sem.

Cumisüveget pedig nem kellett vennem, mert két csomagban is volt.

Szerintem ez nem tarhálás, ez egy hasznos dolog, hogy a termékek útvesztőjében fényt találjon az ember.

Arról nem is beszélve, hogy mondjuk utazáshoz tök jók ezek a pici doboz, kis csomag akármik. Vagy én pl. a kórházba is egy ilyen picike popsikrémet vittem csak.

2022. szept. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!