Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babaváró hitelt házasság után...

Babaváró hitelt házasság után azonnal lehet igényelni, akár másnap?

Figyelt kérdés

Párom terhes, jelenleg 10 hét. Azt hallotta, hogy házasság után három hónappal lehet csak igénybe venni. Szerintem baromság, soha nem hallottam ilyet.

Azért fontos mert azért nem holnap hazasodunk de tervezzük a felvételt az idő még szorít



Bónusz kérdés, válás esetén elveszik a támogatás, de ha egyik fél elhalálozna váratlanúl, akkor marad még a támogatás ugye?


2020. jan. 19. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem kérdezték mikor volt az esküvő. A többi papíron viszont nagyon nézték a határidőket pl tb igazolás szval szerintem nincs ilyen. De az a biztos, hogy ha az adott bankban megkérdezitek. Bemenni sem kell csak telefonon kérsz egy tájékoztatást.
2020. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azonnal lehet.
2020. jan. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg azonnal lehetne, de ha változik a neve, akkor az új papírokat meg kell várni.
2020. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amint megvannak az új okmányai lehet igényelni (ha változik a neve). Bónusz kérdésre nem tudok válaszolni.
2020. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

A bankban meg kell kérdezni mi történik válás esetén.

Én úgy tudom hogy a támogatást egy összegben vissza kell fizetni.

2020. jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Válás esetén kamatostól kell vissza fizetni rövid időn belül. Halál esetén lehet biztosítást fizetni, amit ha megtörténik a tragédia x ideig nem kell törleszteni.
2020. jan. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt részletesen le van írva, ki van számolva, mi történik válás esetén:

[link]

2020. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegény csokos gyerek😂
2020. jan. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!