Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Örököltem egy garázst, eladjam...

Örököltem egy garázst, eladjam ha amúgy is hitelt szeretnék felvenni?

Figyelt kérdés

Örököltem egy belső udvari, újépítésű garázst, piaci értéke 9-10 millió Ft körül mozoghat.

Jelenleg albérletben lakom és lakást szeretnék vásárolni, Amihez kb 15 millió ft hitel kéne még, attól függ, hogy végül mennyiért találok lakást.

Ismerős azt mondta, hogy max 25-30.000 Ft-ért lehetne kiadni a garázst havi bérletbe, az nem valami sok pénz. Viszont az elmúlt 10 évben, kb meg 3x-zódott a garázsok értéke.


Eladjam és akkor nem kéne felvennem csak kb 5 millió hitelt, vagy tartsam meg és inkább az értékének a növekedését vegyem figyelembe mint a minimális bérleti díjat?


tegnap 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hol van az a garázs? Bpesten pl havi 80-100k is lehet egy garázs bérleti díja.


De ha 15 misi hitel kellene, és 10 millióért el tudod adni, akkor inkább add el! Kivéve, ha a közelben vennél lakást is, mert skkor együtt többet érnek

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!