Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tud kezdeni a párom, ha...

Mit tud kezdeni a párom, ha kiderült, hogy egy 10 milliós hitelt nem kezdett el visszafizetni, s felmondták a szerződést?

Figyelt kérdés
Azt mondja, nem kapott semmilyen értesítést erről. Elvileg ha a felét októberig kifizeti, elfelejtődik az ügy. Sajnos se én (én már amúgy is többször kisegítettem) se a családja nem tudja ebben segíteni. Rengeteg pénzt akar vissza a bank. Mi lenne most az optimális megoldás?

ma 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék vádaskodni, de rendkívül életszerűtlen a párod "magyarázata". Szerintem gondolkozz el ennek az ügynek a hosszútávú tanulságairól.


Egyezkedjen a bankkal, bármire jut, sokkal olcsóbban fogja megúszni, mintha végrehajtóhoz kerülne az ügy.

A bank semmiképp nem áll vele szóba, ha nem tesz le azonnal egy nagyobb összeget az asztalra, de talán le tudjátok alkudni 30-35%-ra az 50-et.

ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem kapott értesítést? De arról csak tudott, hogy felvette a hitelt. Azt gondolta, hogy nem kell fizetni? Tényleg nagyon nem életszerű.

Semmiképp se keveredj bele, ne adj neki pénzt.

ma 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Aláírt 10milla kölcsönt és nem tudott róla. Vicces fijú.

Ha n-szer átver és kihasznál, az ő hibája. Ha n+1-szer...Na az a te hibád!

ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi vagyok. Nem lehet úgy felvenni hitelt, hogy nem tudsz róla.
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy én sem tudok ezzel mit kezdeni, nem tetszik, hogy nem szólt erről. De emiatt szakítani, vagy mellette állni?
ma 11:30
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha jól értem 10 millió forint sok pénz nektek. Hova lett? Mire költötte? Itt többszörösen át vagy vágva, ha erről semmit nem tudsz.
ma 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5

Nem csak szakítani és nem csak mellette állni lehet ebben az egy kérdésben. Lehetsz közömbös is.

ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehetek, de most sem tudok sajnos közömbösen viszonyulni ehhez. Mivel engem annyira nem érint, ha egyet gondolok már is kiléphetnék a saját lakásából, nekem van hova mennem, ugyanakkor nézzem végig míg az adósok börtönébe kerül a huszas éveiben? Nem tudom, de ez eléggé megterhelő nekem is lelkileg.
ma 12:14
 9/17 anonim ***** válasza:

8

Bocsáss meg, de ha a párod a te tudtod nélkül vett fel 10 millió forintot - akkor csak ő a te párod, de te nem vagy az övé.

ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És mire ment el a 10 millió?

Ne legyél balek, hogy majd te tartod el, úgy hogy azzal szédít, hogy nem tudott arról, hogy felvett 10 milliót.

ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!