Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Befizettem az utolsó részletet...

Befizettem az utolsó részletet, most már eladhatom az áruhitelre vásárolt terméket, vagy meg kell várni a banki igazolást?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben vásároltam egy tabletet áruhitelre, mert kellett a munkámhoz. Azóta vettem egy másik készüléket is, ami alkalmasabb a feladatra, így a "régit" szeretném eladni.


Az utolsó részletet ma fizettem be. Állítólag a bank majd valamikor postai úton küldeni fog egy igazolást arról, hogy nincs már tartozásom. Kötelező megvárni, amíg ez megérkezik, vagy eladhatom hamarabb?



szept. 2. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy tablet esetében semmi papír nincs náluk amivel birtokolnák az eszközt. Akkor adod el amikor akarod.


Telefontársaágoknál volt olyan, hogy a részletre vásárolt eszközt letiltották ha nem fizettél. Nem tudom most így van e még.


Egy tablet esetében nincs mit letiltani.

szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!