Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankkal a leggördüléken...

Melyik bankkal a leggördülékenyebb a kommunikáció?

Figyelt kérdés

aug. 6. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegyiknél ugyanazok a szabályok érvényesek. Ha panaszt teszel, akkor 30 napjuk van válaszolni.


Ha személyesen mész be, akkor nem fognak elhajtani.


Telefonos ügygélszolgálaton előfordulhat, hogy az első ügyintéző nem tud válaszolni, de akkor átkapcsol vagy ritkább esetben kinyomja a telefont.

aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, és felajánlják, hogy e-mailben is kérdezhetek, aztán vagy jön másnap egy semmitmondó válasz, vagy még az se...

Annyira elegem van belőle, de nem tudom, hogy melyikhez meneküljek...

aug. 6. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az Ersténél elég gyors az ügyintézés. Eddig mindig néhány napon belül jelentkeztek, ahogy megbeszéltük. Ingatlan értékbecslés is gyorsan lement, a lakáshitel felvételkor, így 2-3 hét alatt rendeződött a hitel is. Nincs annyi ügyfél, mint mondjuk egy OTP-nél, a személyes ügyintézésnél se vártam sosem sokat. Nem voltam még másik banknál, szóval összehasonlítási alapon nincsen. De hallottam azért ismerősöktől, rokonoktól infót más bankokról.
aug. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!