Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 23 éves vagyok.Van egy 50...

23 éves vagyok.Van egy 50 miliót érő ház a nevemen,és egy 2M ft os autó tehermentesen egy nettó 360 000ft os fizetésem amit 100 %ban átutalnak.Maximum mekkora összegű szabad felhasználású hitelt kaphatok? Nincs semmilyen hitelem jelenleg

Figyelt kérdés

aug. 4. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Erre kizárólag a bankban fogsz tudni egyértelmű és használható választ kapni.
aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon max olyat aminek 180ezer a havi törlesztője. 20 millió körül. De ilyen kevés jövedelemmel 25 alatt valószínűleg csak 10 milliók körül.
aug. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.köszönöm a választ

Az számomra borzasztó kevés

aug. 4. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Hitelnél nem veszik figyelembe a tulajdonaidat, legfeljebb csak ha jelzáloghitelről van szó.

Szabadfelhasználású hitelnél elég erősek a követelmények. Nettó 360 ezres fizunál én olyan 15-20 millióra tippelek, persze ez bankfüggő is.

aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen kevés jövedelemmel még is mit szeretnél. Reálisan a 15 milliót sem tudnád törleszteni belőle.
aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

ilyen kevés nettóból még több 10M hitelt?

Az kemény

aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!