Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyiért kaptatok mostanában...

Mennyiért kaptatok mostanában lakáshitelt?

Figyelt kérdés
1 éve 7.5 százalékon kaptunk, de már a netes kalkulátorokban is elérhetőnek làtom a 6.5 százalékot. Ezért gondoltam, hogy közvetítővel elérhető lehet az 5.5 százalék is. 25 milliót szeretnénk kiváltani, havi bevétel nettó 1 misi.

júl. 17. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Közvetítőként írom, jelenleg az 5,5%-ra semmi esély.
júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Közvetítővel 5,9% 2 hónapja. De azóta a kormány meglepte egy kis extra adóval a bankokat.


7,5-et 1 év után 5,5-re kiváltani nem biztos, hogy megérné mégha lenne is ilyen.

júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért nem? Egyszeri 1 százalékért ki tudom váltani, és onnantól már 2 százalékkal kevesebb a kamat. Már fél év után a váltással járok jobban.

Persze pár kedvezményt vissza kell térítenem, de az csak kb ~200k.


Elhiszem, hogy nem elérhető az 5.5%, ha azt mondjátok, de mikor mi 7.5-re kötöttük, akkor a netes kalkulátorok még 8.5-et mutattak, ezért gondoltam.

júl. 18. 06:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ajánlatot tudjak adni, a Hirdetmény szerinti kamatokhoz képest alkudni tudjak, sokkal több adat kellene, pl. szükséges a fennálló tőketartozás, a jövedelem, az ingatlan értéke, elhelyezkedése, stb.
júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 - Azért nem csinálnám, mert túl kicsi rajta a nyereség, és amikr túl kicsi, akkor könnyen lehet, hogy igazából még rosszabbul is jár az ember, mert valamire nem gondolt. Inkább várnék még 2-3 évet és akkor váltanám ki.

Másik amit lehet tenni, hogy az extra pénzt folymatosan beletörleszteni a hitelbe, az garantált 7,5% hozam.

júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!