Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lehet a gond? Nem tudok...

Mi lehet a gond? Nem tudok rájönni. Más bank is ennyire szigorú a hitelfelvételnél?

Figyelt kérdés

Szeretnék folyószámlahitelt igényelni online az OTP-nél. De folyamatosan elutasít.


24 éves vagyok, tavaly december óta van stabil, bejelentett, normális munkahelyem. A fizetésem nettó 540, nem vagyok KHR-es listán. Se aktív, se passzív státuszban. Ezt a bank is megerősítette. Más hitelem nincs. De folyamatosan azt írja ki az igénylés végén,hogy a belső szabályzat alapján nem lehetséges a szerződéskötés, hiteladás. Pedig tényleg csak egy 100K-s biztonsági tartalékot szeretnék. Előző hónapban. is közel 350K-m maradt hónap végén mert még otthon lakok pár hónapig még. Így a bank is láthatja,hogy nem költöm el az összes pénzem folyamatosan. Egyszerűen nem tudok rájönni mi lehet a gond. 3 havi munkaviszonyt kérnek, nekem nekem ebben a hónapban lesz meg a 8.



júl. 7. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Jelenleg nincs hitel. A gazdaság romokban, kilátásra esély sincs. Nem csak téged utasítanak el.
júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Minek hitel, ha van tartalékod?
júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
100 ezer forintos biztonsági tartalék folyószámlahitelt szeretnél úgy, hogy havi 350-et raksz félre...? Ezen talán gondolkozzál még egy picit.
júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
#1: A legkevésbé sincs romokban a gazdaság, ez egy orbitális baromság.
júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az életkorod alacsony és még nincs egy éve foglalkoztatásod. Kockázatkezelés alapján a fiatalság ebben az esetben nem melletted szól.
júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Most mi a gond, mert nem értem.
júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%
Hány baba vállalását írnád alá?
júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsejátékok?
júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy van valami minimum életkor?
júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A 25 éven aluliak adókedvezménye miatt a bankok nem "szeretik" a fiatalokat.

Mivel nem volt még hitelek, így a hitelfizetési morálodat sem ismerik.

Tudom, hogy az utóbbi 22-es csapdájának tűnik, de a bankoknak kockázatosabb egy olyan személy, akinek nincs hitelmúltja.

júl. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!