Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem hitelnél szükséges-e...

Cetelem hitelnél szükséges-e hogy kártyára érkezzen a jövedelmem?

Figyelt kérdés
Lehet-e bérpapírral igazolni a jövedelmem személyi kölcsön esetén? Írtam a cetelem banknak de csak az írták le hogy mik a legfontosabb elvárások, itt a kérdésemhez kapcsolódóan csak igazolt, rendszeres jövedelmet írnak, azt nem hogy ezt milyen módon tudom igazolni, néztem az online hitel kalkulátorukat, de azon csak banki jövedelem igazolást lehet választani, más mód nincs is feltüntetve. Valaki esetleg vett már fel hitelt bérpapíros jövedelem igazolással?
jún. 28. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kártyára nem érkezik jövedelem. A plasztikkártya felszíne csúszós, és ezért nem biztonságos azon tárolni a készpénzt, bármikor leeshet róla.
jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kártyán nincs pénz
jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon poénosak vagytok, de egyébként ha elolvassátok a hosszú szöveget, szerepel benne a banki jövedelem igazolás kifejezés, tehát akkor számlára érkező jövedelem elnézést kérek a hosszú nap utáni elírásomért. Egyébként ezen kívűl választ is tudtok adni? Vagy ti ilyen erdei trollok vagytok?
jún. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!