Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok pokerstarsra...

Hogyan tudok pokerstarsra befizetni?

Figyelt kérdés
Régen játszottam akkor Simán lehetet OTP Mastercardal fizetni, de most nem tudok ezért csináltam neteller számlát. Oda is beírtam a mastercard kártya adatait a bank el is fogadta a befizetést a netteler felé de a netteler nem engedte meg a tranzakciót!!!

jún. 23. 09:20
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
A MasterCard kártyát az enyémet az OTP-n használok azzal nem tudok pênzt feltenni Netellere csak Wise-be, ezért kérdezem hogy az aplikációban kell hozzá neteller bankártya?
jún. 30. 11:04
 32/40 A kérdező kommentje:
Regisztráltam Netelerre meg Wise-be is, OTP-s kártyán nem fogadja a netelert csak a Wise-t, ezért ott váltottam át a 25 dollárt. Ezt akarom ezt a 25 dollárt átküldeni Netelerre Wise-n keresztül. Ehez kérdeztem hogy kell e valami?
jún. 30. 11:26
 33/40 anonim ***** válasza:

28# átírva

Befizetés a Neteller-re

"WISE" bankkártyával, "VIRTUÁLIS is lehet"


Beírod mennyi "USD", melyik Wise kártyával akarsz befizetni, jóváhagyod ...

jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

30# "Neteller bankártyát kell csinálni?"


csak akkor ha akarsz Neteller-ről vásárolni kártyával boltban, internetről.


Neteller-ről vissza lehet tenni a nyereményt Wise-ra, ott már van kártya.

jún. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

31# Wise kártya kell, azzal lehet feltölteni Neteller-re.


Wise fizikai, virtuális kártya.

jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Wise - Neteller


[link]

jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy mar elmondtam, a magyar bankkartya is jo netellerre es skrillre. Mindossz ki kell pipalni 2 negyzetet miutan elmentetted a kartyaadatokat es beirtad a kivant osszeges es leokeztad. Ott bedob egy oldalra, ahol latszik a te osszeged es a koltseg. Ott alul van ket negyzet, ki kell pipalni hogy tudomasul veszed a korlatozast amit a mastercard kartyad okoz.


Ezt a korlatozast oldod fel kesobb azzal hogy atvaltod a penzed masik penznemre.

jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
37# az összeg már a Wisen van, itt előnyösen át lehet váltani, innen netellerre topup kártyával és utána bárhová mehet az összeg sz.játékra.
jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Es mi ertelme beiktatni a wiset ha mukodik nelkule? Te a bankod-wise-neteller-ps utat ajanlod, en meg a bankod-neteller-ps


A netellerre kifizetett penzed kartyas kifizetessel azonnal megkapod netellerrol, de gondolom te utalgatnad azt is wisera es onnan haza..

jún. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Kár ennyit szenvedni 25 dolláros befizetéssel - már bocs, de aki ennyit szenved vele, az nyilván csak klikkelgetni, szórakozni akar a pókerrel, így a 25 dollár is gyorsan elmegy.


Amúgy a Wise nem szíveli a netelleres/skrilles befizetéseket, nekem csak egyszer engedett a Wise-kártyával feltölteni, aztán letiltotta, benne is van a szerződési feltételekben (csak gondoltam csakazértis kipróbálom, de ugye letiltotta a második próbálkozásnál).

tegnapelőtt 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!