Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok pokerstarsra...

Hogyan tudok pokerstarsra befizetni?

Figyelt kérdés
Régen játszottam akkor Simán lehetet OTP Mastercardal fizetni, de most nem tudok ezért csináltam neteller számlát. Oda is beírtam a mastercard kártya adatait a bank el is fogadta a befizetést a netteler felé de a netteler nem engedte meg a tranzakciót!!!

jún. 23. 09:20
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

De az is biztos hogy vannak olyan fintech cegek, amiknek a MCjaval korlatozas nelkul lehet befizetni skrillre. A myguava biztos ilyen, ezt kirpobaltam. Talan a revo is ilyen, de ezt en speciel nem probaltam.

Szoval a korlatozas a magyar bankok MCjara all. Ha arrol fizet be valaki pl forintot akkor csak at kell valtani(elbaszott arfolyamon) dollarra es barmilyen gambling oldalon hasznalhato lesz.


Tudtommal ilyen korlatozas a visara nincs, de errol sincs szemelyes tapasztalatom mert 10eve MCom van.

jún. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Addig eljutottam hogy 25 dollart tettem be a Wise-be el is fogadta most az a kérdés hogy jutatom el ezt a Neteler számlára.
jún. 25. 19:58
 23/40 anonim ***** válasza:

neteller - deposit


Deposit Wise-ról kártyával



ADD hozzáadás kártyával

jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mikor belépek a wise-be akkor kéri a telefonszámot én ezt meg is adtam! Elvileg kellene hogy kapjak SMS-t de rohadtul nem kapok. Kezdetben még tudtam belépni most már nem. Ez egy vicc jó nagy sz.r az egész úgy ahogy van.
jún. 26. 20:33
 25/40 anonim ***** válasza:

mobilon Wise és Neteller applikáció van.

Az applikációban is lehet jóváhagyni.

jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Neteller deposit? Magyarul nem lehetne hogy a halandok is megértsék akik kicsit bénák benne...
tegnap 10:19
 27/40 A kérdező kommentje:
" Akiknek nem jól megy azok is megértsék "
tegnap 10:20
 28/40 anonim ***** válasza:

Bocs, de azt írtad van Netellered.


Az applikációt megnyitod ott így írják, így találod meg.


Befizetés a Neteller-re bankkártyával,

Beírod mennyi eurót, melyik Wise kártyával akarsz befizetni, jóváhagyod ...

tegnap 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Van neteller-em mert regisztráltam rá ott 0FT-om van Wise-n meg 25 dollár. A neteller nem fogadja a bankártyám, de ezt írtam a legelején ezért nem tudtam arra tenni a pénzt!
tegnap 11:00
 30/40 A kérdező kommentje:
Neteller bankártyát kell csinálni?
tegnap 11:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!