Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok pokerstarsra...

Hogyan tudok pokerstarsra befizetni?

Figyelt kérdés
Régen játszottam akkor Simán lehetet OTP Mastercardal fizetni, de most nem tudok ezért csináltam neteller számlát. Oda is beírtam a mastercard kártya adatait a bank el is fogadta a befizetést a netteler felé de a netteler nem engedte meg a tranzakciót!!!

jún. 23. 09:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

"Ki kell valasztani hogy nem hasznalod szerencsejatekra majd befizetsz"


Épphogy azt kell kiválasztani, hogy szerencsejátékra akarod használni, mert különben a neteller nem engedi a befizetést. Persze lehet, hogy ha bejelölöd a szerencsejátékot, akkor meg az OTP nem, nem tudom, én azóta már leléptem külföldre, viszont ha nincs beikszelve a szerencsejáték, akkor tényleg a netellerről nem megy tovább.


Persze a legjobb, ha az ember nem rak fel pókerre pénzt, akkor legalább megmarad.

jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Otp forint no gambling => Wise


Wise-on átvált euróra


Wise-ról euró gamblingre => Neteller-re


Netelle-ről euró mehet ahova akarod.

jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
... a nagy nyereményt utána kikérheted Neteller-re.
jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Ne okoskodj 11es, eveknota hasznalom a skrillt(ami ugyanaz mint a neteller)

Magyar bank beteti kartyajaval eleve csak akkor engedi a befizetest ha kivalasztod hogy tudomasul veszed hogy a penz nem hasznalhato szerencsejatekra. Ha kivalasztod akkor engedi az otps mastercarddal a befizetest. Minden honapban igy csinalom.

Ekkor a befizetett osszeg valoban nem lesz gambling oldalra utalhato kozvetlenul de ha a penzt atvaltod egy masik penznemre, vagy veszel kriptot es eladod vagy atkuldod egy havernak es o vissza akkor megszunik a korlatozas. Havonta tobbszor is eljatszom ezt. Csak tudom.

jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Itt van a sugobol a resz


Mastercard® Deposits


Funds, deposited with Mastercard® for gambling purposes can be used for most transaction types, including transfers to selected gambling merchants from this list.

Azon a listan viszont nincs rajta pl az unibet vagy a pokerstars, tehat nem fogja engedni kozvetlenul a befizetest.


Ezert kell atvaltani masik penznemre vagy odavissza utaztatni egy masik szamlaval.

jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
14. Ne okoskodjak, de leírtad ugyanazt, amit én a 11-es válaszomban :D :D Aztán megtoldottad valamivel, amiről eddig nem is beszéltél. Akkor jó. Kizárt, hogy régebb óta használod a Skrillt, mint én, mikor regisztráltam, akkor pár éve alakult még Moneybookers néven.
jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, ráadásul már eljárt felette az idő eléggé, pláne pókerhez.
jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Azt nem tudod kivalasztani hogy szerencsejatekra akarod hasznalni. Mert a mastercarddal ez nem lehetseges. Csak azt lehet elfogadni hogy tudomasul veszed hogy a mastercardos befizetest nem fogod tudni gamblingre hasznalni vagy pl a skrillrol a netellerre es forditva atkuldeni. Csak azok a merchantok fogadjak el az ilyen befizeteseket amik a listan vannak. A listan viszont.nincs rajta a pokerstars, ezert ha csak befizetsz MCdal akkor atvaltas nelkul ugy fog tunni hogy nincs befizetheto egyenlege.


Es en is meg a mb idokbol hasznalom, amikor a netellerrel konkurensek voltak. Kesobb lett ugyanaz a tulajdonos. A Paysafe.

jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

18. Értem, ez akkor vagy változott mióta én legutóbb használtam vagy mindig VISA kártyát használtam a befizetéshez.

Érthető, hogy egyre több dolgok korlátoznak, de igazából csak macera nyilván annak, aki nagyon meg akarja kerülni.

jún. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Igen, a visa az mas. Ez kifejezetten mastercard korlatozasa.
jún. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!