Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valaki t.udja a számlaszámo...

Ha valaki t.udja a számlaszámom és a nevem mert utaltam neki pénzt ezekből az adatokból megtudhat bármilyen más információt rólam?

Figyelt kérdés

Átutaltam pár 10 ezer forintot valakinek aki kiderült, hogy egy csaló és a terméket se fogom megkapni, de mikor írtam neki, hogy akkor feljelentem ha nem utalja vissza, akkor visszaírt, hogy ne fenyegessem mert tudja a nevem meg számlaszámom és nehogy elkapjon valamelyik utcasarkon..


Úgy gondolom, hogy egy számlaszámból és egy névből ha nincs bankban ismerőse akkor nem tud meg rólam semmi más adatot mint cím vagy hasonló??


Nem szeretnék magamnak nagyobb gondot mint ez a pénz elvesztése..


jún. 18. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen, amit meg tud tenni, hogy utal a számládra pénzt, semmi mást
jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van a bankban ismeröse, akkor sem tudhat meg semmit rólad, az ismeröst ilyen miatt egyrészt kirúgnák, másrészt bíróság elé kerülne.

Viszont te a fenyegetö üzenettel tehetsz ellene feljelentést fenyegetés miatt. A rendörség ki tudja nyomozni, ki áll az üzenet mögött.

jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendelésnél a címed nem adtad meg? De egyébként csak a szája nagy.
jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!