Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a K&H bankról?

Mi a véleményetek a K&H bankról?

Figyelt kérdés
Ma nyitottam náluk bankszámlát Raiffeisen el nem voltam megelégedve szerintetek? 33F

jún. 5. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
itt se leszel
jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért nem?
jún. 5. 18:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen jól működik közel 15 éve vagyok náluk, mg anno az egyetem kizárólagosságot kötött velük.


Minimális számlavezetési díj, online minden intézhető, hitelt sokáig nem adott pedig vállalkozói, magánszámláim is ott vannak, megtakarítások is online leköthetőek.


Befeketetési alapokba is fektetek rendszeresen náluk.


De pl. szombat reggel 8.30-kor igényelve, 8.40-kor már a számlán volt a másfélmillió személyi kölcsön.


Emellett, pénzvisszafizetés van vásárlások után, illetve magából a számla havi díjából is.


OTP-t akkor hagytam ott anno, amikor az ügyintéző nem tudta megmondani, mi az az egyéb költség, amire éves 4.500-at levontak, a számlavezetési díj mellé, a kártyadíjon felül.


Unicreditet a vállalkozóival amikor a devizaárfolyam miatt olcsóbb volt levenni euroban és a sarki pénzváltóban átváltani az eurot forintra.


Budapest Bankot és FHB-t, amikor a lakás és egyéb hiteleimet kifizettem.


Összesen éves szinten 20-30.000 Ft, csak az éve kártyadíjakra ment el.

Számlavezetési díjakról nem is beszélve.

jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!