Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut kártyát hogyan tudom...

Revolut kártyát hogyan tudom törölni?

Figyelt kérdés
Revolut Plus kártyát nyitottam magamnak ,nem jön be nem szeretném használni szeretném törölni ,jelenleg még ingyenes próba időszakon vagyok marc.13.ig. utánna 1600ft/hó lenne. De én nem szeretném. Hogyan mondhatom le hogy ne fizessek 1600 Ftot havonta, félek ebből tartozásom lesz.

márc. 3. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vissza szeretnél váltani a Standard csomagra, lépj a Profil részre, majd válaszd → A csomagod →⚙️ Kezelés → Csomagváltás → Váltás a Standard csomagra lehetőséget.


[link]

márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Hú megint brutális fogalomzavarok vannak.


Nem tudsz "kártyát törölni". Ha megszünteted a számlát akkor megszűnik működni a hozzá tartozó kártya. Nem "Revolut Plus kártyát" nyitottál. Hanem plusz számlacsomagot. Visszamondhatod a plus csomagot standardra, vagy megszüntetheted az egész számlát, ha minden pénzeszközt levettél róla.


"hogy törölhetem a revolutom"

"hogy válthatok vissza kisebb csomagra"


Másodperces gugli kereséssel mindkettőre részletes leírást ad a revolut.

márc. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%
Vágd ketté.
márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!