Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Másnak is így megdrágult az otp?

Másnak is így megdrágult az otp?

Figyelt kérdés

Eddig jump számlacsomagban voltam levont havi 200 valahány forintot és utalni 100 pár forintért tudtam. Most meg átraktak Net számlacsomagba gondolom mert 28 évet betöltöttem és levontak csomagdíjba 685 ft-ot. Ez nem pofátlanság? Ráadásul 10-en pár éve már hogy náluk bankolok?

Miért van ekkora káosz ebben az országban hogy mindent felemelnek az egeik a fizetéseket meg alig növelik? Senkit nem hagyunk az út szélén ugye?



#OTP #Számlacsomag díj
márc. 1. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Valthatsz szamlacsomagot... asszem a bazis szamla a legolcsobb. Amugy benne van a szerzodesbe, amit anno alairtal, hogy hany eves korig jar egy adott szamlatipus es utana milyenbe raknak at automatikusan, szoval elvileg nem haboroghatsz...
márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

"Miért van ekkora káosz ebben az országban hogy mindent felemelnek az egeik a fizetéseket meg alig növelik? Senkit nem hagyunk az út szélén ugye?"


Te most miről beszélsz? Piacgazdaság van, ha túl drágának találod őket át lehet menni ha van olcsóbb konkurencia. Vagy az államtól várod hogy mindent megszabjon hatósági árral, hogy miért mennyit lehet kérni, jó komcsimtepóba?

márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Azért van ekkora káosz az országban mert senki nem képes elolvasni a szerződéseket amiket aláír, és nem hajlandó lépéseket tenni az érdekei érvényesítéséért. Vagy az állambácsitól várja hogy “véggyen meg óvóbácsi” mint valami szánalmas pisis felnőtt létére vagy tétlenül tűri hogy emeljék az árakat és ne emeljék a fizetését. Gyámoltalan, tétlen, tudatlan lusta dög népség a magyarok zöme. Ettől még aki felnőtt, polgár módon viselkedik, elolvassa a szerződéseket, felelősséget vállal a saját döntéseiért az jól is jár, és nem picsog hanem cselekszik.
márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Nálam nem, hisz legutóbb 1991-ben volt OTP-számlám, amint jött egy értelmes konkurencia, én azonnal váltottam…
márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

A NET számlacsomagot már nagyon régóta nem értékesíti az OTP, nem is lehet rá váltani, nem is raknak bele automatikusan.

Egyébként a régi csomagok közül a NET az egyik legjobb, mert van neki egy havi 700 forintos csomagdíja, de ingyen van a netbank, 0,3% az utalási díj, minimumdíj nélkül, 75 forint a devizaszámla és havi két csoportos beszedés akciós.


A mostani számlák közül egyedül a SMART éri meg amúgy.

márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Ki van még OTP-nél...?
márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

"Miért van ekkora káosz ebben az országban hogy mindent felemelnek az egeik a fizetéseket meg alig növelik? Senkit nem hagyunk az út szélén ugye?"


Azért, mert a hozzád hasonló életképtelen, szerencsétlen, értéktelen embertömeggel van tele az ország, akik a saját problémájukat sem képesek megoldani és az államtól várják a csodát, ahelyett hogy tanulnának, képeznék magukat és életképes egyedekké fejlődnének akik képesek értelmezni a szerződési feltételeket, rendelkeznének kellő gazdasági alapműveltséggel és meg tudnák oldani a saját problémáikat.

márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#7 Ha mar a gazdasagi alapmuveltsegnel tartunk, multkor volt szerencsem egy bekepzelt fiatal pi.cha OTP-s ugyintezohoz, aki arrogansan kioktatott, hogy az uzletszabalyzatban nem ugy van valami, amit kerdeztem... erre kinyomtatva is megmutattam neki a vonatkozo pontokat es akkor is kototte az ebet a karohoz. Aztan irtam panaszt es kiderult, hogy o tevedett. Ez a szakmaiatlansag egy bankban, ahol a penzemet kezelik, egyenesen verlazito!
márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bajer válasza:
57%
Szerencsére a Református Egyház dolgozóinak mint nekem is, teljesen ingyenes a számlavezetés mert az egyház is az OTP-nél kezeli a pénzügyeit. Ez egy megállapodás a bank és az egyház között.
márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
5-ös a 2016 előtt nyitott juniorok bizony NET és TEMPO számlacsomagba is kerülhetnek, mivel 24 évesen aki JUMP-ba megy, utána ez a kettő lehet. Az, hogy nem kötnek már, nem jelenti azt, hogy régi szerződéssel nem lehet belekerülni.
márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!