Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkora összeg után kérdezik...

Mekkora összeg után kérdezik meg a bankban, hogy honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

15 millió forintot szeretnék az Államkincstári számlámra, meg fogják kérdezni, hogy honnan van?

Egyébként az értékpapír számlára feltenni ugyanúgy lehet, mint a sima bankoknál, szóval nem csak utalni lehet?


febr. 12. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkerdezik, elmondod azt kesz. Mi a problema?
febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan, hogy lagzi pénz, nem probléma?
febr. 12. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdezik meg semennyi után.
febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"Olyan, hogy lagzi pénz, nem probléma?"


15 milliót összedobott a násznép? Vigyázz az apósoddal nehogy az öreg striccendáré deportáljon valami svájci lebujba

febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg egy hasznos válasz?
febr. 12. 17:36
 6/6 anonim ***** válasza:

K&H bankról tudom, hogy már 2 millió utalásnál is előfordult, hogy igazoltatták a pénz eredetét. Revoluton mindez már 100e forintnál is megtörtént egyik barátomnál, viszont amint tájékoztatta őket, feloldották az összeget.


Technikailag bármikor rákérdezhetnek, időnként szűrópróba szerűen is ellenőriznek, hogy eleget tegyenek a NAV előírásának. Szerintem 15 millió KP befizetésnél már jelentős esély van rá, szerintem gondold át újra milyen történetet találsz ki, mert 15 milliót nászajándéknak nem fogják elhinni.


Hogyha mindezt szülőktől kaptad, azt is le kell papírozni, ajándékozási szerződésnek hívják.

febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!